NATRO
Web Max Hazır Web sitesi
Heart Internet Heart Internet

Gizlilik İlkesi

Gizlilik İlkesi

WebMax Web sitesi; http://www.webmax.com.tr adresi ve alt sayfaları üzerinde çalışan programlar aracılığıyla, ziyaretiniz esnasında sizden, ziyaretiniz ya da alışverişleriniz hakkında bazı bilgiler talep edilmekte ve toplanmaktadır.


Talep Edilen Bilgiler;


Sitemiz genelindeki formları doldurarak bize gönderdiğiniz;

    Şirket bilgileri
    Kişişel bilgiler
    İrtibat bilgileri
    Kredi kartı bilgileri

gibi bilgiler, sadece sizin kontrolünüzde tarafımıza ulaştırılabilir. Bu bilgiler şirket yapısında herhangi bir değişiklik olmadığı sürece 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sitemizde ya da şirketimizde hiçbir veritabanında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sadece alışveriş esnsasında, DenizBank Sanal POS sistemi üzerinden, satınalma işleminizin gerçekleşebilmesi için kullanılır.

Toplanan bilgiler;

    IP adresi,
    Tarayıcı özellikleri,
    Ziyaret tarihi,
    Ziyaret edilen sayfalar,
    Ziyaret sayısı,
    Ziyaret ettiğiniz sayfalar,

v.b. bilgiler, programlarımız tarafından sitemizin ve bilgilerinizin güvenliği için otomatik olarak toplanmaktadır. Bu bilgiler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. Bu bilgiler tarafımıza tarayıcınız tarafından otomatik olarak gönderilmektedir.

Sitemiz herhangi bir çerez uygulaması içermemektedir.


Güvenlik


Şirketimiz web siteleri üzerindeki veri güvenliği,Rapid SSL 128 BIT güvenlik sertifikasıyla korunmaktadır. Bu sertifika aynı zamanda ziyaret ettiğiniz sayfaların şirketimize ait olduğunu da doğrulamaktadır.


Alışveriş


Sitemiz üzerinden kredi kartınızla yapacağınız tüm alışverişlerinizde DenizBank Sanal POS sistemi kullanılmaktadır. Tüm kredi kartı işlemleri DenizBank güvencesiyle gerçekleşmektedir.


E-Posta


Şirketimiz hiçbir müşterisinden e-posta yoluyla bilgi talep etmemektedir.

WebMax Gizlilik İlkeleri üzerinde zaman zaman değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Kullanıcı Adı / E-mail

Şifre


Üye olmak istiyorum.

Şifremi unuttum.