NATRO
Web Max Hazır Web sitesi
Heart Internet Heart Internet

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu metin, www.webmax.com.tr sitesinin kullanım şartlarını içerir. Lütfen dikkatli okuyunuz.

 1 - Şartların Kabulü : WebMax.com.tr sitesine girmekle WebMax kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

 2 - Fiyatlar: WebMax.com.tr adresinde ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.

 3 - Sitemiz üzerinden yapılan web hosting ve alan adı tescil vb. işlemlerinin tüm sorumlulukları, bu adreslerde ve alanlarda yayınlanacak olan bilgilerin sorumlulukları ilgili firmalara aittir. Üyeler ile ürün sağlayıcılar arasındaki alışveriş ve ticari anlaşmalardan WebMax sorumlu değildir.

 4 - Bilgileriniz : Bilgileriniz; kayıt sırasında WebMax.com.tr adresine girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız. WebMax'a veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde WebMax bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir. WebMax 'e bırakılan bilgileriniz diğer kullanıcıların kullanımına açıktır. (genel amaçlı kullanımalanları için geçerlidir)

 4.1 - Kayıt Şartları: WebMax'a kaydolmanız halinde

a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,
b) Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. WebMax, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır.

 4.2 - Kullanıcı Adı ve Şifre : Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca

a) Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda WebMaxi uyarmak,
b) Siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden WebMax sorumlu değildir.

 4.3 - Bilgileriniz Hakkındaki Kurallar : WebMaxtaki bilgileriniz ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptığınız ürünlerin, yayınladığınız mesajların, web sitenizde bulundurduğunuz bilgilerin,

a) Sahte, çalıntı olmaması,
b) Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil hakkı, teklif hakkı vb haklarının çiğnememesi
c) Yasalara aykırı olmaması (tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.)
d) Pornografi veya çıplaklık içermemesi
e) Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ve
f) Site üyelerine istenmeyen (spam)mailler gönderme amacıyla kullanmama ilkelerini kabul etmiş sayılırsınız.

 5 - Bize Verdiğiniz Haklar : Bilgilerinizi reklam amaçlı kullanabiliriz. Ancak bilgileriniz 3.üncü şahıslara verilmez. Kimlik bilgileriniz gibi veriler sadece bizde saklı kalacak. Bu bilgiler şifrelerinizi ve mail adreslerinizi kaybetmeniz durumunda kimliğinizi doğrulayabilmek için gereklidir.

 6 - Tahsil edilen hizmet ücreti sadece satın alma işleminin gerçekleştirildiği tarihi takip eden yedi (7) gün içerisinde geri ödeme talep edilirse 20 TL (Türk Lirası) domain ücreti kesilerek iade edilir. Bu şart dışındaki durumlarda geri ödeme yapılmaz. Fiyatlarımıza % 18 KDV ilave edilecektir.
 
 7 - Hosting özellikleri
 
 a) Disk alanı 1 GB
 b) Aylık trafik 5 Gb
 c) 1 adet MySQL veritabanı (kullanıcı için kurulan web sitesi için kullanılır, ekstra MySQL veritabanı ücreti 25 TL + KDV'dir )
 d) Host paketlerinde aşmış olduğunuz her 1 GB Bandwidth başına 5TL (Türk Lirası) / 1 Ay olarak ücretlendirilir.
 e) Host paketlerinde ekstra 1 GB Disk alanı 10 TL (Türk Lirası) olarak ücretlendirilir.
 f) Hosting paketlerinde yedekleme hizmeti verilmemektedir . Kullanıcıların veri kaybından ve bundan doğacak olan maddi / manevi kayıplarından WebMax sorumlu değildir.
 g) Ödemelerimiz peşindir.

  8 - Gizlilik : WebMax, 6. maddede verdiğiniz hakları, Gizlilik Politikası çerçevesinde kullanacaktır.

  9 - Sistemin İşleyişi : WebMax sitesinin ve bu site üzerinden yapılan ticari işlemlerini işleyişini herhangi bir yazılım, alet vb. yoluyla bozma girişiminde bulunmamakla; kendiniz için ikinci bir kullanıcı kaydı yaparak kendiniz hakkında olumlu bir mesaj, başka bir kullanıcı için olumsuz bir mesaj bırakmak gibi yollarla sistemimizdeki geri bildirim mekanizmasını bozmamakla; site üzerinde hiç bir bilgiyi robot, örümcek (spider) gibi otomatik veya manuel bir yöntemle kopyalayarak sistemi istismar etmemekle yükümlüsünüz.

  10- WebMax üzerinden aldığınız domainler "WebMax" in çalıştığı ana firmada başka bir hesaba kesinlikle aktarılmaz. Ancak WebMax in çalıştığı firma dışındaki başka bir firmaya transfer edilebilir.

  11 - Firmamıza, telefon, mail, online destek ve diğer ulaşım yolları ile küfür,hakaret ve aşağılayıcı ifadelerde bulunan kişilerin üyelikleri askıya alınır. WebMax ile çalışmalarına müsade edilmez. Herhangi bir ücret iadesi ve aldığı ürünlerinin başka hesaba taşınma, aktarma gibi işlemler yapılmaz.

 12 - Kuralları Çiğnemeniz halinde ne olur? : WebMax, uyarı mesajı gönderebilir, sitede yayınladığınız mesaj/haber/ürün ve diğer bilgileri geçici veya devamlı olarak kaldırabilir, üye kaydınızı silebilir, yasal yollara başvurabilir.
 

 

Kullanıcı Adı / E-mail

Şifre


Üye olmak istiyorum.

Şifremi unuttum.