NATRO
Web Max Hazır Web sitesi
Heart Internet Heart Internet

Garanti ve İade Koşulları

Garanti ve İade Koşulları

Müşterilerimiz hiç bir neden göstermeksizin ödeme yaptıkları tarihlerinden itibaren 7 gün içerisinde aldıkları web tasarım veya yazılım hizmetinde iade talebinde bulunabilirler  . Satın alma tarihinden 7 günden fazla süre geçmiş olan müşterilere iade ödeme yapılmamaktadır.  Müşterilerimizin ödemiş oldukları ücretten 20 TL (Türk Lirası) domain ücreti düşülerek geri ödeme yapılır.
 
Alan adı tescilleri ICAN tarafından belirlenen normlar doğrultusunda tamamiyle online olarak firmamız vasıtasıyla tescil edildiğinden iade kabul edilmemektedir. Tescil ettiğiniz alan adı tescil süresi itibariyle tamamen kuruluşunuza yada şahsınıza ait olup firmamız tarafından aracılığı yapılmakta ve tüm teknik destek tarafınıza sağlanmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda tarafımızdan sağlanan yönetimi farklı bir servis sağlayıcıya aktarma hakkında sahipsiniz.
 
İade işlemi için müşterilerin bu isteklerini kullanıcı bilgileri ile birlikte yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak ücretin iadesi; tarafımızdan hizmet alındığında Havale/EFT ile yapılmışsa, Havale/EFT'nin yapıldığı banka hesap numarasına, kredi kartı ile yapılmışsa kredi kartına iade yöntemi ile yapılacaktır. İade işlemi tarafımızca onaylandıktan sonra takribi en geç 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.
 
İade talepleriniz için bize 0212 217 92 98 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Adı / E-mail

Şifre


Üye olmak istiyorum.

Şifremi unuttum.